Одразу (в робочий час) після оформлення  замовлення на Вказаний Вами моб. телефон прийде sms де вказано суму, номер карти та контактні данні для оплати Вашого замовлення або, в разі відсутності точної інформації в замовленні запит для уточнення Вашого замовлення.

При оплаті через термінали будь ласка, беріть до уваги, що в кожному банку є своя комісія за здійснення послкги переказу, ця коміся за переказ оплачуєся платником, тобто Вами. Будь ласка, перевірте, щоб сума по чеку була не менша тієї, що вказана в смс.

Через приват-24 – аналогічно, перевіряйте яка сума надходить отримувачу, якщо з Вас банк знімає якийсь відсоток, будь ласка, не покладайте його на нас, відсотки різняться по кредитним, зарплатним та соціальним картам.

Оплативши замовлення (ми не працюємо накладеним платежем) обов’язково в смс/листі / вайбером або дзвінком повідомте прізвище замовника, суму, час оплати. Без Вашого повідомлення про точний час оплати ми не можемо знати,  що Ваше замовлення оплачено.

Будь ласка, не пи шіть коментарі в Приват-24, вони не завжди коректно відображаються і не є гарантією того, щог ми побачимо і ідентифікуємо Вашу оплату.

Якщо в замовленні Ви не вказали дані на доставку ? уточніть їх разом з повідомленням про оплату.

Оплатити замовлення по Україні можна:
?  Онлайн через Приват-24

 
– Онлайн через систему Sendmoney або Liqpay маючи карту будь якого банку (прямий мерчант, також враховуйте комісію)

   
Також через платіжні термінали чи каси Приватбанку.
Враховуйте будь ласка, що при оплаті через сторонні термінали сума може зараховуватися до 3-х робочих днів. Зберігайте чеки!
Детальніше про правила та безпеку переказів ТУТ

3.5 ОПЛАТА ДЛЯ КЛІЄНТІВ З-ЗА КОРДОНУ проводиться еквівалентно до курсу долара за даними НБУ на день оплати.
PrivatMoney, Western Union, Liqpay, Unistream, Sendmoney, Webmoney
3.6 Працюємо по ПЕРЕДПЛАТІ 100%

PrivatMoney Western Union MoneyGram RIA

Для мешканців віддалених районів, в разі, якщо відсутні будь-які банківські карти  передплату можна здійснити через поштовий переказ (це теж передплата, тільки не на карту, а на фізичну адресу через поштове відділення Укрпошти)

×
×

Cart