Закупи на канапі & Donna Misteriosa
Мережа мультибрендових інтернет-магазинів Закупи на канапі Донна Містеріоса

Наша історія:
Мультибрендовий інтернет-магазин Donna Misteriosa ми створили в 2011 році, в 2013 відкрили  
шоппінг-клуб Zakupy na Kanapie, активно працювати самі сайти стали з 2012-2013 років.
Починалася наша робота з авторських прикрас і сторінок в соціальних мережах. За кілька років завдяки нашим вдячним клієнтам, які повірили нам ще Вконтакті і на Однокласниках, ми змогли розвивати наш бізнес і сьогодні пропонувати вам більше 50.000 товарів від провідних українських виробників.
Колись давно ми шукали постачальників, іноді нам відмовляли в поставках невеликих партій товарів крупні виробники, оскільки наші сайти були не достатньо “розкрученими”. Нас, тих хто створив і працює на сайтах всього троє (і в цьому наша “фішка”), рівень популярності росте хоч повільно, але стабільно. Сьогодні ми вже самі отримуємо пропозиції про співпрацю від крупних компаній, що ще вчора вважали наш магазин “одноденним”.
Ми роками відбирали найкращих з кращих виробників, за якістю товарів, ціною, сервісом.
Ми любимо свою роботу, вкладаємо в нею всю душу.
Ми не розширюєжмо штат для уникнення вищих націнок, ми автоматизуємо роботу, знаючи всі ЗА і ПРОТИ.
Ми самі відбираємо товари, пишемо дизайн, опитування, ми знаємо кожну ниточку в цих магазинах.
Ми хочемо, щоб наші магазини працювалои ще багато років, та шо там – десятиліть, тому робимо все можливе і неможливе, щоб нашу роботу гідно оцінили люди.

Крім того, що ми дуже любимо свою компанію, чому Вам варто зробити покупку у нас? 

1. Найприємніша ціна, як сказано вище ми працюємо виключно напряму з виробниками, за вказаними ними рекомендованими цінами і актуальним асортиментом. Ніяких зайвих націнок, ніяких зайвих витрат, затримок – товар відправляється до вас просто зі складу виробника! 

2. Відмінний унікальний асортимент – чудові колекції одягу, аксесуарів, сумок та взуття найкращих українських виробників. В наших магазинах можна вдягнутися всій родині, прикрасити себе і свою оселю, а також придбати унікальні подарунки.

3. Найкращий сервіс. Ми гарантуємо високу якість продукції, приємне спілкування і швидке вирішення проблемних питань, якщо такі виникають. Спілкуючись з нами, ви не намагаєтеся шось довести байдужому менеджеру, ви спілкуєтеся з тими, хто вкладає всю душу в ці магазини, в їх розвиток, популярність, користність людям, а це багато чого варто, чи не так?))

Ми надаємо можливість комфортного та швидкого шопінгу всім, хто цінує свій час, гроші та красиві речі і найкращий доказ, що ми працюємо гарно –

×
×

Корзина